CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Siirt Baskılı Ambalaj Kağıdı

Siirt Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Siirt Baskılı Ambalaj Kağıtları | Siirt Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Siirt Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Siirt Baskılı Kağıt | Siirt Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Siirt Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Siirt baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Siirt ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Siirt ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk siirt flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan siirt ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Siirt baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Siirt ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Siirt baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma siirt baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm siirt ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt baskılı ambalaj kağıdı, siirt baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, siirt baskılı ambalaj kağıdı, siirt ambalaj kağıdı, firma siirt baskılı ambalaj kağıdı, siirt askılı paket ambalaj kağıdı, siirt askılı kese kağıdı, siirt ülfit kağıt, siirt ambalaj kağıdı satın al, kraft siirt ambalaj kağıdı fiyatlarısiirt ambalaj kağıdı baskı, siirt ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner