Siirt Güvenlik Etiketi

Siirt Güvenlik Etiketi | Siirt Garanti Etiketi | Siirt Güvenlik Etiketleri | Siirt Etiket | Siirt Alarm Etiketi | Siirt Güvenlik Etiketi Fiyat | Siirt Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Siirt garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan siirt güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya siirt kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan siirt güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi siirt  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket siirt kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Siirt güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel siirt güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt garanti etiketi, siirt güvenlik etiketi, siirt etiket, siirt kırılgan etiket fiyatları, siirt termal etiket, eko etiket siirt , siirt güvenlik etiket fiyatları, siirt emniyet etiketi, siirt garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi siirt .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner