Siirt Chromolux Etiket

Siirt Chromolux Etiket | Siirt Chromolux Etiket Nedir | Siirt Chromolux Etiket Fiyatları | Siirt Chromolux Etiket Baskı | Siirt  Kromolüks Etiket | Siirt Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Siirt Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Siirt chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Siirt chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan siirt chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan siirt kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı siirt chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Siirt chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Siirt chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve siirt  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Siirt choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Siirt choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel siirt etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt etiket, siirt etiket fiyatları, siirt barkod etiket fiyatları, siirt baskılı etiket fiyatları, siirt barkod, siirt rulo etiket fiyatları, siirt barkod fiyatları, siirt rulo etiket, siirt yapışkanlı etiket, siirt barkod sistemi, siirt barkod okuyucu, siirt barkod okuyucu fiyatları, siirt koli etiketi, siirt tekstil etiketi, siirt saten etiket, siirt metal etiket, siirt mat pp etiket, siirt mat pe etiket, siirt etiket baskı, siirt mat polietilen etiket, siirt lazer etiket, siirt boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner