Siirt Silvermat Etiket

Siirt Silvermat Etiket | Siirt Silvermat Etiket Fiyatları | Siirt Silvermat Etiket Özellikleri | Siirt Silvermat Etiket Yazıcı | Siirt Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Siirt Silver Mat Etiket | Siirt Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Siirt silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir siirt etiket türüdür. Genellikle kitap ve siirt barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Siirt silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun siirt etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan siirt silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Siirt silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Siirt silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Siirt silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Siirt silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Siirt silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Siirt etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Siirt silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt silvermat etiket, siirt termal etiket, siirt silver mat etiketler, siirt mat etiketler, siirt silver mat etiket fiyatları, siirt etiket fiyatları, siirt şeffaf etiket fiyatları, siirt silver mat barkod etiketi, siirt barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner