Siirt Eko Termal Etiket

Siirt Eko Termal Etiket | Siirt Eko Termal Etiket Fiyatları | Siirt Eko Termal Kağıt | Siirt Termal Etiketler | Siirt Eco Termal Etiket Nedir | Siirt Top Termal Etiket | Siirt Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Siirt eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Siirt eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için siirt etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu siirt etiket en siirt ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Siirt eko termal etiket fiyatları ve siirt eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan siirt eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Siirt eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Siirt termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Siirt ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Siirt etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt termal etiket, siirt etiket siirt , siirt boş etiketsiirt eco etiket, siirt etiket fiyatları, siirt eko termal etiket, siirt etiket, siirt eco termal etiket fiyatları, siirt sıra numarası etiketi, siirt ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner