CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Siirt Baskılı Peçete

Siirt Baskılı Peçete | Siirt Baskılı Peçete Fiyat | Siirt Baskılı Peçete İmalatçıları | Siirt Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | Siirt Amblemli Peçeteler | Siirt Baskılı Peçete Fiyatları | Siirt Peçete Baskı | Siirt Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken siirt peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Siirt Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için siirt baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Siirt baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Siirt flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel siirt askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken siirt peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. Siirt baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. Siirt baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. Siirt amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. Siirt baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak siirt baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt baskılı peçete, siirt baskılı peçete fiyat, siirt baskılı peçete imalatçıları, siirt baskılı peçete yapan firmalar, siirt baskılı peçete fiyatları, siirt baskılı peçeteler, siirt flesko baskı, siirt garson katlama peçete, siirt baskılı peçete siparişi, siirt logolu peçete, siirt amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner