Siirt Lamine Termal Etiket

Siirt Lamine Termal Etiket | Siirt Lamine Termal Etiket Fiyatları | Siirt Lamine Termal Etiket Nedir | Siirt Lamine Termal Barkod Etiketi | Siirt Termal Etiketler | Siirt Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Siirt lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Siirt lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Siirt lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Siirt lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen siirt etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda siirt termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer siirt  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan siirt  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Siirt termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Siirt lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Siirt etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Siirt lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Siirt lamine termal etiket nedir? Lamine siirt termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel siirt lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt lamine etiket, siirt termal etiket, siirt top etiket, siirt ribonsuz baskı, siirt baskılı etiket, siirt renkli termal etiket, siirt lamine termal barkod etiketi, siirt kuşe etiket, siirt termal etiket boyutları, siirt boş etiket, siirt termal etiket fiyatları, siirt lamine etiketler, siirt eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner