CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Siirt  Baskılı Pide Kutusu

Siirt   Baskılı Pide Kutusu | Siirt   Pide Kutusu Fiyatları |Siirt Pide Kutusu  |Siirt Pide Kutusu Ölçüleri | Siirt Pide Kutusu İmalatı | Siirt  Hazır Pide Kutusu | Siirt Pide Ve Lahmacun Kutusu | Siirt Pide Kutuları | Siirt Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, siirt baklava kutusu, pizza kutusu,siirt lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Siirt baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Siirt baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Siirt baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Siirt baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Siirt pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı siirt pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Siirt baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Siirt pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Siirt baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için siirt pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel siirt pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt baskılı pide kutusu, siirt pide kutusu fiyatları, siirt pide kutusu imalatı, siirt pide kutusu , siirt baskılı pide kutusu fiyatları, siirt baskılı ambalajlar, siirt pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner