Siirt Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Siirt | Siirt Mini Diş Seti | Siirt Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Siirt | Traş Seti | Siirt Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Siirt

kutulu buklet tras seti

Siirt otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri siirt ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  siirt otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Siirt otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Siirt otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti siirt  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları siirt ve siirt  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt traş seti, traş seti fiyatları siirt , siirt buklet traş seti, otel traş setleri siirt , kutulu traş setleri, siirt otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri siirt , kutulu buklet traş seti siirt .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner