CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Siirt Baskılı Pasta Kutusu

Siirt Baskılı Pasta Kutuları | Siirt Pasta Kutusu | Siirt Pasta Kutusu Fiyatları | Siirt Baskısız Pasta Kutusu | Siirt Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Siirt Pasta Kutusu Baskılı | Siirt Pasta Kutusu Siparişi | Siirt Baskılı Kutu | Siirt Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Siirt pasta kutusu, siirt baklava kutusu, siirt pizza kutusu, siirt lahmacun kutusu, siirt pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Siirt baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Siirt baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Siirt baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı siirt pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Siirt baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Siirt Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Siirt baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için siirt pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel siirt pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt baskılı pasta kutusu, siirt baskılı pasta kutusu fiyatları, siirt pasta kutuları, siirt pasta kutusu fiyatları, siirt pasta kutusu imalatı, siirt baskılı pasta kutusu ve fiyatı, siirt ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner