Siirt Polietilen Opak Etiket

Siirt Polietilen Opak Etiket | Siirt Opak Pe Polietilen Etiket | Siirt Opak Polietilen Etiket | Siirt Opak Etiket | Siirt Opak Etiket Fiyatları | Siirt Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Siirt

polietilen opak etiket

Siirt Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Siirt opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Siirt opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta siirt opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir siirt  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Siirt opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Siirt polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız siirt barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Siirt polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve siirt opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt polietilen etiket, siirt polietilen opak etiket, siirt opak etiket fiyatları, siirt opak etiket, siirt opak polietilen (pe) etiket, siirt sembol etiket, siirt polietilen pe etiket, siirt opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner