CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Siirt  Baskılı Pizza Kutusu

Siirt Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Siirt Pizza Kutuları | Siirt Pizza Kutusu Fiyatları | Siirt Pizza Kutusu | Siirt Pizza Kutusu İmalat | Siirt Pizza Kutusu Ölçüleri | Siirt Pizza Kutusu Fiyatları | Siirt Baskısız Pizza Kutusu | Siirt Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, siirt baklava kutusu, siirt lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Siirt baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Siirt baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Siirt baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Siirt baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Siirt baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Siirt pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Siirt pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Siirt askılı pizza kutusu fiyatları ile siirt pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Siirt baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla siirt baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt baskılı pizza kutusu, siirt pizza kutuları, siirt basklı kutular, siirt baskılı pizza kutusu fiyatları, siirt pizza kutusu fiyatları, siirt pizza kutusu imalatı, siirt pizza kutusu, siirt baskılı pizza kutusu satışı, siirt baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner