Siirt Mat Polipropilen Etiket

Siirt Mat Polipropilen Etiket | Siirt Pp Etiket | Siirt Mat Etiket | Siirt Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Siirt Polipropilen Ürünler | Siirt Sembol Barkod Etiket | Siirt Mat Pp Etiket | Siirt Barkod Sistemleri | Siirt Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Siirt mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Siirt polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Siirt pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Siirt mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Siirt at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Siirt mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Siirt mat pp etiket siirt opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Siirt mat etiket, siirt opak pp, siirt mat ppsiirt boş etiket, siirt termal etiket fiyatları, siirt şeffaf pp, siirt mat polipropilen, siirt etiket, etiket siirt , ribon siirt , karekod okuyucu siirt , polipropilen, siirt polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner